zaproponuj artykuł

Instytucje i organizacje

Geoportale

 
ORSIP - Geoportal Województwa Śląskiego
ORSIP - Moduł Przyroda
BioGeo Silesia
 
Geoportal RDOŚ Katowice
geoportal.gov.pl

Biblioteki cyfrowe

 
Kolekcja "Natura" ŚBC
 

Infografiki

Infografika Kleszcze
Kleszcze

Druga akcja sprzątania rezerwatu „Ochojec”

Dnia 9 września br. odbędzie się druga akcja sprzątania rezerwatu przyrody „Ochojec” w Katowicach, od godziny 10.00 do 14.00 lub dłużej. Koordynatorem akcji jest dyrektor Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska, dr Jerzy Parusel.

04 Dziubany

Szanowni Państwo!

Uprzejmie przypominam o drugim terminie obywatelskiej akcji sprzątania rezerwatu przyrody „Ochojec” w Katowicach.

Zbiórka uczestników akcji w dniu 9 września o godzinie 10.00 na parkingu za Szpitalem Górniczym przy ul. Cegielnia Murcki. Planujemy sprzątać rezerwat do godziny 14.00, lub dłużej, jeśli taka będzie potrzeba.

Warunki uczestnictwa w akcji:

  • organizator akcji nie odpowiada za bezpieczeństwo uczestników: każdy sprzątający uczestniczy w akcji dobrowolnie, osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców/opiekunów lub szkoły na udział w akcji,
  • organizator zapewnia worki na śmieci i rękawiczki, ale prosimy uczestników o zabranie ze sobą dodatkowych worków na śmieci oraz rękawiczek,
  • organizator przypomina o właściwym stroju terenowym, odpowiednim do panujących warunków pogodowych.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie swojego uczestnictwa w akcji sprzątania rezerwatu przyrody „Ochojec” do dnia 5 września, kierując je na adres sekretariatu Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku szkół, uprzejmie proszę o podanie liczby uczniów, którzy będą ewentualnie brali udział w akcji sprzątania oraz danych kontaktowych do nich.

Zapraszam do rezerwatu przyrody „Ochojec”, niech w roku jubileuszu 35-lecia utworzenia będzie wolny od śmieci. Przekażcie Państwo to zaproszenie także innym.

Chrońmy przyrodę rezerwatu „Ochojec” w Katowicach!

Z poważaniem
Jerzy Parusel
Koordynator akcji sprzątania rezerwatu przyrody „Ochojec” z ramienia Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska

Uwaga:
W okresie od 25 sierpnia do 8 września dyrektora Jerzego Parusela zastępuje kierownik Pracowni Dokumentacji Przyrody, dr Michał Romańczyk (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Sprawozdanie z akcji sprzątania rezerwatu w dniu 24 czerwca zamieszczone jest na stronie: http://przyroda.katowice.pl/pl/aktualnosci/254-archiwa-ochrona-przyrody/597-akcja-sprzatania-rezerwatu-przyrody-ochojec

Pin It

O stronie

Serwis o przyrodzie województwa śląskiego opracowywany jest przez Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin przyrodoznawstwa. Wszystkich zainteresowanych, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, zapraszamy do współredagowania oraz wzbogacania jego zawartości.

dr J.B. Parusel (dyrektor CDPGŚ)

WSL logo kolor poziom cdpgs logo box

Newsletter

Informacje o bieżących wydarzeniach.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się na postanowienia zawarte w naszej Polityce prywatności. Po zapisaniu prześlemy e-mail potwierdzający dopisanie do newslettera. Prosimy o potwierdzenie subskrypcji.

Zbiorcze RSS | Kalendarz RSS

© 2016 Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska |
Design by SD LTD / FreshSeo
sponsorzy