zaproponuj artykuł

Instytucje i organizacje

Geoportale

 
ORSIP - Geoportal Województwa Śląskiego
ORSIP - Moduł Przyroda
BioGeo Silesia
 
Geoportal RDOŚ Katowice
geoportal.gov.pl

Biblioteki cyfrowe

 
Kolekcja "Natura" ŚBC
 

Infografiki

Infografika Kleszcze
Kleszcze

CAMERATA SILESIA / PACO PEÑA / MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI

22 kwietnia br. w sali koncertowej NOSPR odbędzie się specjalny koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, na którym wystąpi Paco Peña - genialny muzyk, którego żywiołem jest flamenco, uznawany przez krytyków za najlepszego gitarzystę swojego pokolenia, Zespół Śpiewaków Miasta Katowice Camerata Silesia pod dyrekcją Anny Szostak, Flamenco Dance Company oraz soliści Zespołu Śpiewaków Miasta Katowice Camerata Silesia!

NOSPR koncert DzienZiemi 2017 04

W programie koncertu znajdzie się skomponowane przez Paco Peñę "Requiem for the Earth". Utwór utrzymany w stylu flamenco, w poruszający sposób opowiada o ulotności naszego doczesnego życia, jest wyrazem głębokiej troski o ludzkość. Jednocześnie jednak zachęca, by z pewną nadzieją spojrzeć w przyszłość, jego najważniejszym przesłaniem jest bowiem pewność, że aby ocalić naszą planetę, musimy działać natychmiast.

Źródło: http://www.nospr.org.pl/pl/aktualnosci/457/camerata-silesia-paco-pena-miedzynarodowy-dzien-ziemi

Pin It

O stronie

Serwis o przyrodzie województwa śląskiego opracowywany jest przez Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin przyrodoznawstwa. Wszystkich zainteresowanych, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, zapraszamy do współredagowania oraz wzbogacania jego zawartości.

dr J.B. Parusel (dyrektor CDPGŚ)

WSL logo kolor poziom cdpgs logo box

Newsletter

Informacje o bieżących wydarzeniach.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się na postanowienia zawarte w naszej Polityce prywatności. Po zapisaniu prześlemy e-mail potwierdzający dopisanie do newslettera. Prosimy o potwierdzenie subskrypcji.

Zbiorcze RSS | Kalendarz RSS

© 2016 Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska |
Design by SD LTD / FreshSeo
sponsorzy