Instytucje i organizacje

Geoportale

 
ORSIP - Geoportal Województwa Śląskiego
ORSIP - Moduł Przyroda
BioGeo Silesia
 
Geoportal RDOŚ Katowice
geoportal.gov.pl

Biblioteki cyfrowe

 
Kolekcja "Natura" ŚBC
 

Infografiki

Infografika Kleszcze
Kleszcze

Wagary Naukowe w GEOsferze

Kategoria
EKO-edukacja szkolna
Termin
2017-03-21 10:00 - 14:00
Miejsce
GEOsfera - świętego Wojciecha 100
43-600 Jaworzno, Polska

Ośrodek Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOsfera w Jaworznie zaprasza uczniów i nauczycieli na "Wagary naukowe 2017". Będzie to kolejne spotkanie z nauką oraz powitanie wiosny w GEOsferze.

"Po raz kolejny GEOsfera zaprasza na powitanie wiosny na wagarach... naukowych" - tłumaczy Agnieszka Chećko, naczelnik Biura ds. Geologii - "Zachęcamy do opuszczenia szkolnych klas, nie po to by uciekać od wiedzy, a po to aby sprawdzić jej zastosowanie w praktyce".

W tym roku sesje naukowe pozwolą zgłębić zagadnienia z zoologii, botaniki i nauk o Ziemi. Poznamy sekrety życia i niezwykłe "talenty" roślin i zwierząt. Dowiemy się po co komu geologia i czy pogoda jest zawsze. Na warsztatach zaprosimy do zbombardowania grządek nasiennymi bombami i nauki "czytania z kamieni".

ZAPISY NA ZAJĘCIA: z uwagi na ograniczoną ilość miejsc niezbędna jest wcześniejsza rejestracja pod numerem tel. 518 302 011.

 
 

Terminy

  • 2017-03-21 10:00 - 14:00

O stronie

Serwis o przyrodzie województwa śląskiego opracowywany jest przez Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin przyrodoznawstwa. Wszystkich zainteresowanych, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, zapraszamy do współredagowania oraz wzbogacania jego zawartości.

dr Jerzy B. Parusel

Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska jest jednostką organizacyjną Samorządu Województwa Śląskiego.

      logo CDPGS small logo slaskie kolorowe rgb

Newsletter

Informacje o bieżących wydarzeniach.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się na postanowienia zawarte w naszej Polityce prywatności. Po zapisaniu prześlemy e-mail potwierdzający dopisanie do newslettera. Prosimy o potwierdzenie subskrypcji.

Zbiorcze RSS | Kalendarz RSS

© 2016 Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska |
Design by SD LTD / FreshSeo
sponsorzy