zaproponuj artykuł

Instytucje i organizacje

Geoportale

 
ORSIP - Geoportal Województwa Śląskiego
ORSIP - Moduł Przyroda
BioGeo Silesia
 
Geoportal RDOŚ Katowice
geoportal.gov.pl

Biblioteki cyfrowe

 
Kolekcja "Natura" ŚBC
 

Infografiki

Infografika Kleszcze
Kleszcze

Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot oraz Fundacja „Rozwój Tak – Odkrywki Nie” zapraszają do udziału w szkoleniu "Strażnicy Klimatu" poświęconemu prowadzeniu kampanii finansowych na rzecz walki z globalnym ociepleniem. Jest to jedyne w Polsce kompleksowe szkolenie z zakresu edukacji obywatelskiej dla osób, które chcą prowadzić działania na rzecz ochrony klimatu.

szkolenie straznicy klimatu 2017


Konferencje, szkolenia, warsztaty, prelekcje, wykłady, spotkania    Czytaj dalej...

Konferencja "Środowisko Informacji" to miejsce dyskusji nad aktywnym dostępem do informacji o środowisku i jego ochronie, a także na temat współpracy i wymiany dobrych praktyk w zakresie korzystania z danych cyfrowych. Konferencja odbędzie się w dniach 21-22 listopada br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Program konferencji: http://www.ekoportal.gov.pl/fileadmin/Ekoportal/Konferencja/2016/Program_Konferencji_2016_abstrakty.pdf


Konferencje, szkolenia, warsztaty, prelekcje, wykłady, spotkania    Czytaj dalej...

Konferencja naukowa „Częstochowa - przyroda miasta i regionu” odbędzie się w dniach 20-21 października br. Miejsce: Wydział Matematyczno-Przyrodniczy AJD (I i II dzień) oraz Muzeum Częstochowskie (II dzień).

Program konferencji: http://www.muzeumczestochowa.pl/inne/konferencja-naukowa-czestochowa-przyroda-miasta-i-regionu20-21-pazdziernika-2016/


Konferencje, szkolenia, warsztaty, prelekcje, wykłady, spotkania    Czytaj dalej...

O stronie

Serwis o przyrodzie województwa śląskiego opracowywany jest przez Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin przyrodoznawstwa. Wszystkich zainteresowanych, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, zapraszamy do współredagowania oraz wzbogacania jego zawartości.

dr J.B. Parusel (dyrektor CDPGŚ)

WSL logo kolor poziom cdpgs logo box

Newsletter

Informacje o bieżących wydarzeniach.

Po zapisaniu prześlemy email potwierdzający dopisanie do newslettera. Prosimy o potwierdzenie subskrypcji.

Zbiorcze RSS | Kalendarz RSS

© 2016 Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska |
Design by SD LTD / FreshSeo
sponsorzy