Nie da się ukryć, że z roku na rok zima w naszym kraju przybiera na sile. Temperatury spadają grubo poniżej zera, a Polacy rozpoczęli już przygotowania do kolejnego, zimowego sezonu. Okazuje się, że wszystkie przygotowania rozpoczęły się od…sypialni! Nasi rodacy na ogromną skalę nabywają kołdry zimowe, które mają im zapewnić komfortowy, a co najważniejsze ciepły sen podczas nawet najbardziej mroźnej nocy. Kołdry zimowe z pewnością okazują się być niezbędne podczas minusowych temperatur, jednak ich wybór na rynku jest ogromny. Wobec tego, jak wybrać odpowiedni model, który sprawdzi się przez kilka, mroźnych sezonów?

Polacy ruszyli do sklepów!- sprzedaż kołder zimowych bije rekordy

„Porównując sprzedaż rok do roku już w pierwszym tygodniu września sprzedaliśmy trzy razy więcej kołder zimowych niż w ciągu całego września 2021” – ocenia Małgorzata Zmuda ze sklepu internetowego Pościel To. Nie da się ukryć, że z tym stwierdzeniem z pewnością zgodzi się obecnie każdy właściciel i każdy sprzedawca w sklepie z tekstyliami do sypialni. Da się bowiem zauważyć wyraźną tendencję do wykupowania kołder zimowych jeszcze na długo przed rozpoczęciem zimy. Z pewnością wynika to z faktu, że temperatury za oknami stają się coraz niższe, a my sami doceniamy wysoki komfort cieplny podczas naszego snu. Można śmiało powiedzieć, że kołdry zimowe pozwolą się nam po prostu wyspać i wypocząć dokładnie tak, jak na to zasługujemy. Nie powinno więc nas dziwić, że na ich zakup decydujemy się już teraz.

Kołdra zimowa i jej największe zalety

Kołdry zimowe są wyjątkowym rodzajem tekstyliów do sypialni. Wynika to z faktu, że projektowane są one w taki sposób, by móc jak najskuteczniej utrzymać ciepło, jednocześnie zapewniając naszej skórze odpowiednią cyrkulację powietrza. Z pewnością zauważymy, że kołdry zimowe są o wiele grubsze, a poniekąd także i znacznie cięższe. Właśnie dzięki temu, są one nam wstanie zapewnić komfortowy sen. Warto również podkreślić, że zakup kołdry zimowej ma też swój wymiar ekologiczny. Dzięki niej, nie będziemy musieli zwiększać ogrzewania na noc, a co za tym idzie, nie zapłacimy wyższych rachunków.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie kołdry zimowej?

Kołdry zimowe to szeroki asortyment. Jednocześnie da się zauważyć, że Polacy pokochali kołdry Ludwika. Ten polski producent tekstyliów do sypialni wyróżnia się nie tylko jakością, ale także dbałością o każdy detal. Kołdry Ludwika stały się więc jednymi z ulubionych tekstyliów do sypialni, szczególnie na sezon zimowy. Warto jednak pamiętać o tym, by przy wyborze takiej kołdry zwrócić uwagę na kilka kwestii. Należą do nich między innymi:

  • wypełnienie- kołdry Ludwika, a także większość innych kołder na zimę posiada wypełnienie puchowe. Jest ono całkowicie naturalne i ekologiczne, a także gwarantuje wysoki komfort cieplny – https://posciel.to/koldry-z-merynosa.
  • poszycie- wybór poszycia zwykle jest uzależniony od naszych potrzeb i preferencji. Jednocześnie warto zauważyć, że to kołdry z poszyciem bawełnianym gwarantują nam wyjątkową trwałość, a także są niezwykle przyjemne w dotyku.

Z uwzględnieniem powyższych wskazówek, z pewnością my także możemy ruszyć do sklepu po wymarzoną kołdrę na sezon zimowy!

 

Artykuł przypisany do: